هتل چهار ستاره هلیپارک امپیر مسکو یکی از هتل هایی می باشد که از لحاظ موقیعت جغرافیایی در مکان مناسبی واقع شده است,این هتل که برای خدمات به مهمانان در تلاش می باشد که بهترین امکانات را در اندازه چهار ستاره هتل به مهمانان بدهد و آنها را از اقامت در هتل راضی نگه دارد.


 اگه بدنبال یک هتل مجلل می گردید که بتونه آرامش را براتون به ارمغان بیاره هتل هلیپارک گزینه مناسبیه. امپیر هلیپارک امپیر یکی از هتل های ۴ ستاره در مسکو ست که در میان هتل های مسکو، از امکانات خوبی برخورداره. این هتل در موقعیت خوبی از مکانی واقع شده است. امکانات رفاهی و تفریحی هتل به میزانی است که میتونه چند روز شما را سرگرم کند.

 در این هتل بیشتر اوقات تورهای داخلی نیم روزی برگزار میشه که میتونید از آن استفاده کنید.این هتل 4 ستاره بیشتر حالت سنتی داره و میتونید از موزه کوچک داخلی آن هم دیدن کنید پس نیازی نیست برا دیدنی های مسکو به خارج از هتل برید چون داخل این هتل پر از دیدنی هاست.


اتاق های هتل هلیپارک امپیر مناسب و تمییز و بهداشتی می باشد و برای رفع سر و صدا با نصب پنجره های دو جداره این کار را پوشش داده اند که مهمانان هتل به راحتی بتوانند استراحت کنند,همچنین این هتل سوئیت های مخصوص نو عروسان را با امکانات خاص برای مهمانانی که خصوصا ماه عسل قصد سفر به روسیه دارند را در نظر گرفته است با امکانات خاص ,اتاق ها هتل هم استاندارد و برای سیگار کشیدن محل مورد نظر در هتل می باشد که شما در اتاق نمی توانید سیگار بکشید.


خدمات دیگر هتل برای مهمانان و توریست ها:صبحانه در اتاق, لباسشویی – خشکشویی و همچنین اگر قصد گردش در روسیه دارید و به مکان های دیدنی و تاریخی روسیه می خواهید بروید می توانید با هماهنگی هتل برای شما ماشین تهیه کرد (البته هزینه گرفته می شود از مهمانان) و به مکان های دیدنی رفت.
 مکان های دیدنی و تاریخی روسیه می خواهید بروید میتونید با هماهنگی هتل برای شما ماشین کرایه کرد (البته هزینه گرفته می شود از مهمانان) و به مکان های دیدنی رفت از دیگر امکانات این هتل میتوان به خانه داری ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ،خشکشویی ،صبحانه در اتاق، اتو کشی ، فروشگاه هدایا و سوغات،خدمات تورها ،اینترنت رایگان،حمام چشمه های آب گرم ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ،ماساژ، خدمات تهیه بلیط ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه)و… اشاره کرد